Paski

Paski

Pasek Mocca do Torebki Humbag HANDY Sale -35%
Pasek Biały do Torebki Humbag HANDY Sale -28%
Pasek Light Pink do Torebki Humbag HANDY Sale -29%
Pasek Red do Torebki Humbag HANDY Sale -28%
Pasek Perła do Torebki Humbag HANDY Sale -35%
Pasek Blue Jeans do Torebki Humbag HANDY Sale -28%
Pasek Light Gray z łańcuszkiem Naturalna skóra do Torebki Humbag HANDY Sale -29%
Pasek Black do Torebki Humbag HANDY Sale -18%
Pasek  Beige  do Torebki Humbag HANDY Sale -20%
Pasek Cappuccino do Torebki Humbag HANDY Sale -20%

Przeglądasz 1 do 15 z 15 (1 stron)

Humbag Handy to nasz rewolucyjny model torebki-listonoszki, którą zabierzesz ze sobą wszędzie. Niewielki rozmiar nie zmienia jednak faktu, że jest ona w pełni modułowa i możesz ją dowolnie personalizować. Z Humbag Handy możesz stworzyć setki różnych stylizacji - wystarczy, że wybierzesz do niej odpowiednie dodatki. Sprawdź naszą ofertę kolorowych pasków do torebki i wybierz swój ulubiony kolor… lub nawet kilka!

Wymienne paski do torebek Humbag Handy - zmieniaj kiedy chcesz!

Klientki z całej Polski pokochały nasze torebki Humbag Handy za to, że mogą dostosować je do swoich wymagań oraz aktualnych upodobań. Szeroki wybór dostępnych u nas body wpasowuje się w gust każdej kobiety. To samo tyczy się pasków do torebek Humbag Handy! Oferujemy wiele różnych kolorów - zarówno tych klasycznych, jak i bardziej szalonych. Sięgnij po kilka różnych modeli i zmieniaj je kiedy tylko masz na to ochotę. Wszystkie paski do torbebki Humbag Handy zostały wykonane z wysokiej jakości eko skóry. Materiał nie wyciera się i nie kruszy nawet w przypadku intensywnego użytkowania. Szczególną uwagę warto zwrócić na zdobienia produkowanych przez nas pasków do torebek damskich Humbag Handy. Każdy z nich posiada niezwykle estetyczną sprzączkę w kolorze srebrnym. Dzięki niej możesz dowolnie regulować długość paska. Wolisz nosić torebkę na poziomie łokcia? A może chcesz mieć ją w zasięgu ręki, tuż przy biodrze? Pasek wymienny do torebki Humbag Handy pozwoli Ci nosić swoje akcesorium tak, jak tylko chcesz.

Wielka zmiana w kilka sekund

Wymiana odpinanego paska do torebki Humbag Handy trwa dosłownie kilka sekund. Gdy przyjrzysz się body tego modelu, zauważysz, że ma ono dwa prostokątne otwory. Każdy pasek do torebki Humbag Handy natomiast posiada zakończenia w postaci zapinanych na zatrzaski pętelki. Wystarczy je odpiąć, przewlec przez otwory w body, ponownie zapiąć i gotowe! Torebka jest gotowa na wielkie wyjście. Zastosowane w wymiennych paskach do torebek zatrzaski są niezwykle wytrzymałe, a przy tym estetycznie wkomponowane w konstrukcję akcesorium. Same w sobie stanowią piękną, a przy tym funkcjonalną ozdobę! Sprawdź naszą ofertę i wybierz kolor, który przemawia do Ciebie najbardziej. I pamiętaj - im więcej wymiennych pasków do torebek Humbag Handy, tym więcej stylizacji możesz stworzyć!