O nas

Marka Humbag to odpowiedź na zapotrzebowanie współczesnych kobiet, dynamicznych, energicznych, znających swoją wartość i wymagających produktów klasy premium, przy jednoczesnym zachowaniu rozsądnych cen,

ale najlepsze jest to że mając jedną torbę (BODY) dobierając różne dodatki: rączki, organizery, przewieszki, pompony uzyskujesz praktycznie nieskończoną możliwość stylizacji w myśl naszego sloganu reklamowego:

„humbag – świat twojej wyobraźni” 

 

Humbag to europejska marka z bawarskim rodowodem, której topowe modele projektowano w pracowniach włoskich stylistów i coraz częściej przez młodych polskich absolwentów ASP

Stylizacje naszej marki nie tylko cieszą oko swoim pięknym i unikalnym wyglądem ale również są wygodne trwałe, a przede wszystkim nieprawdopodobnie funkcjonalne.

W opinii naszych klientek to jedyna torba w, której po otworzeniu widzisz jej całą zawartość, jednym spojrzeniem kontrolujesz uporządkowany bałagan wnętrza.

 Torby Humbag tworzymy z najlepszej jakości, ultralekkiego tworzywa EVA (ethylene-vinyl acetate) niezwykle wytrzymałego i  łatwego w konserwacji, a sam proces produkcji jest w pełni skomputeryzowany co sprawia, że każdy nasz produkt jest perfekcyjny!

Regularnie wprowadzamy nowe modele i wiele innowacyjnych rozwiązań, które znacznie podniosły komfort użytkowania naszych produktów a przy tym wyglądają oszałamiająco!

Nie są to puste słowa! naszą markę doceniają klientki nie tylko z Polski ale również Niemiec, Anglii, Belgii, Francji, Chorwacji, Serbii, Węgier, Słowacji, Czech, Rosji w wielu krajów europejskich, które używają tylko produktów najwyższej klasy.

 

Nasz młody i dynamiczny zespół dołoży wszelkich starań nie tylko żeby sprawnie dostarczyć Wam złożone zamówienie, ale chcemy również służyć wszelką pomocą i wiedzą na każdym etapie poprzedzającym zakup.

 

Humbag Polska

Sales TEAM