Kategorie

DODATKIPrzeglądasz 1 do 10 z 10 (1 stron)

Nadaj osobowość swojej torebce Humbag

Diament sam w sobie jest przepiękny. Można go jednak oszlifować tak, aby jeszcze bardziej zapierał dech w piersiach. Tak samo jest z naszymi wyjątkowymi torebkami - chociaż same w sobie zachwycają swoim designem, zawsze można uzupełnić je równie pięknymi dodatkami. Stwórz idealny komplet z naszymi wyjątkowymi akcesoriami! 

Stylowe dodatki do Twojej torebki Humbag 

W Humbag zajmujemy się nie tylko produkcją wyjątkowych torebek. Projektujemy również  dodatki, które idealnie pasują do naszych akcesoriów. Szczególną popularnością wśród naszych  klientek cieszą się eleganckie apaszki jedwabne, pokryte designerskimi patternami. Można włożyć  je na rączki torebki Humbag, dzięki czemu nabierają one zupełnie innego charakteru. Dostępne u  nas apaszki pasują do pasków o długości 45cm i 65cm, czyli tych montowanych najczęściej przy  modelach Classic i Mini. Eleganckie apaszki jedwabne pozwolą Ci stworzyć setki różnych  stylizacji z jedną torebką. 

Jesteś miłośniczką uroczych breloków? Z pewnością znajdziesz u nas przywieszkę do torebki  Humbag, która wywoła uśmiech na Twojej twarzy. W tej kategorii czekają na Ciebie urocze sówki,  króliczki i inne stworki, będące idealnymi towarzyszami podczas codziennych podróży po mieście.  Torebka z pomponem to stylowe, a przy tym niezwykle urocze akcesorium dla kobiety w każdym  wieku. Szukasz jednak czegoś bardziej eleganckiego, a przy tym nietypowego i przyciągającego  uwagę? W sklepie internetowym Humbag znajdziesz również elastyczne opaski, montowane przy  górnej krawędzi torebki. Są one nie tylko ciekawym dodatkiem, ale też świetnym zabezpieczeniem  wnętrza przed deszczem bądź śniegiem. Wełniana bądź futrzana opaska w kontrastującym kolorze  pomoże Ci odmienić Twoją ulubioną torebkę Humbag. 

Przywieszka, apaszka lub opaska do torebki Humbag to świetny sposób na uzupełnienie  codziennych stylizacji. Za pomocą różnych akcesoriów, możesz stworzyć wiele różnorodnych  looków bez kupowania kolejnych egzemplarzy. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, że torebki  Humbag mają tyle samo zastosowań, ile ty pomysłów!