Gumowa torebka od humbag

Gumowa torebka od humbag

21.02.2023 1220

Dziewczyny! Dzisiaj przychodzę z mega piękną torebką marki humbag. Mają przepiękny wybór gumowych torebek od tych malutkich na telefon i portfel po te duże w które zmieścimy jak to nasi faceci mówią, że nawet żelazko! Wybór torebek jest ogromny, można dostać oczopląsu i ciężko się zdecydować na jeden model. Każda torebka ma w zestawie organizer i rączki, które sami montujemy wraz z organizerem do torebki. Na stronie istnieje także możliwość stworzenia samemu swojego wymarzonego humbag! Ja jestem po prostu zachwycona i zakochana.
Torebka, która posiadam teraz w swojej kolekcji jest Torebka Humbag Cappuccino Classic Paris. Zdecydowałam się na nią ponieważ zauroczyły mnie te złote łańcuszki, które dodają jeszcze efektu wow do całokształtu torebki. Wybrałam też torebkę pojemną gdyż mam na stanie niemowlaka z którym jak wiadomo przy wyjściu gdziekolwiek trzeba zabrać pół domu, także torebka odnajduję się w tym zadaniu idealnie. Poniżej kilka fotek torebki.
Jeśli marzycie o swojej pięknej gumowej torebce nie czekajcie tylko lećcie na stronę humbag gdyż aktualnie trwają także wyprzedaże!!Komentarze